• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار

چهل و ششمین نمایشگاه تخصصی دستاوردهای صنعت هسته ای کشور در آستانه چهلمین سالگشت پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار می شود.

در این نمایشگاه که از تاریخ 9 لغایت 13 دیماه به منظور بازدید اساتید، مدیران و دانشجویان دانشگاه ها و عموم مردم استان یزد دایر خواهد بود، شماری از دستاوردهای اقتدارآفرین سازمان انرژی اتمی ایران در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران که با خودباوری و اعتماد بنفس توام با مدیریت جهادی و تلاش شبانه روزی مدیران و متخصصان صنعت هسته ای به ثمر نشسته است، به نمایش در می آید.

در این نمایشگاه دستاوردهای صنعت هسته ای در 20 غرفه شامل سه بخش مرور چرخه سوخت، نیروگاهی و کاربردهای جنبی صنعت هسته ای در صنایع مختلف از جمله پزشکی، کشاورزی، لیزر و ... اختصاص یافته است.

در این نمایشگاه 400 قلم از دستاوردهای این سازمان شامل:

ماکت مجتمع فرآوری اورانیوم، آبشار سانتریفیوژ، نیروگاه اتمی بوشهر، شبیه ساز آموزشی راکتور، پسمانداری و نسل های مختلف سانتریفیوژ از دیگر موارد ارائه شده در این نمایشگاه می باشد.

علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه تخصصی در طول برگزاری نمایشگاه همه روزه صبح ها از ساعت 9 الی 13 و عصر ها از ساعت 14:30 الی 18 می توانند از این دستاوردها بازدید نمایند.
 
منبع خبر : دیپلماسی عمومی و اطلاع رسانی

نسخه قابل چاپ