1400/3/25 سه‌شنبه
1400/3/3 دوشنبه
لوگو سایت

آخرین اخبار صنعت هسته‌ای

.

سریال صبح آخرین روز با موضوع زندگی شهید شهریاری در شبکه 2 سیما

1400/2/2715:51
تعداد بازدید: 529 بار
سریال تلویزیونی «صبح آخرین روز» روایتی از زندگی شهید والامقام دکتر مجید شهریاری با همکاری سازمان انرژی اتمی تولید و هم‌اکنون از شبکه 2، ساعت 21.30 همراه با بازپخش درحال پخش می‌باشد.
شهید مجید شهریاری دانشمند برجسته کشورمان در راه جهاد علمی و اقتدار نظام اسلامی در عرصه فعالیت‌های صلح آمیز صنعت هسته‌ای و به ثمر رساندن غنی‌سازی بیست درصد جهت تولید رادیودارو، هشتم آذرماه سال 1389 توسط رژیم صهیونیستی به درجه شهادت نائل گردید.
ایشان استاد دانشگاه شهید بهشتی و عضو هیأت علمی دانشگاه تهران، رئیس مرکز تابش گامای سازمان انرژی اتمی و موسس دانشکده هسته‌ای دانشگاه شهید بهشتی بود، که داستان زندگی این اسطوره و نخبه علمی در قالب مجموعه‌ای تلویزیونی به تصویر کشیده شده است.
«صبح آخرین روز» محصول همکاری سازمان انرژی اتمی ایران با معاونت امور استان‌های رسانه ملی است که در صدا و سیمای مرکز زنجان تولید شده و بازیگران آشنای کشورمان به همراه برخی از هنرمندان زنجانی در آن‌ ایفاء نقش می‌کنند.
این سریال 30 قسمتی با حضور بیش از ۴۰۰ هنرمند و هنرور در لوکیشن‌های مختلف شهرهای زنجان و تهران از جمله سکانس‌هایی در سازمان انرژی اتمی و دانشگاه شهید بهشتی تصویربرداری شده و اینک از شبکه دو سیما و شبکه شما در حال پخش می‌باشد. سریال تلویزیونی "صبح آخرین روز" مستندی تاریخی اجتماعی است که به همت صدا و سیمای مرکز زنجان و با مشارکت سازمان انرژی اتمی، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و استانداری زنجان تولید شده و به ابعاد مختلف علمی، اجتماعی، خانوادگی و کاری زندگی شهید والامقام مجید شهریاری و دستاوردهای دانشمندان ایران اسلامی در صنعت هسته‌ای پرداخته است. 
 

آرشیو خبر

پربازدیدترین ها

مطالب مرتبط

آرشیو مطالب

  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
login