• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

با حضور رییس و سخنگوی سازمان انرژی اتمی؛
نشست معاونین پارلمانی دولت در سازمان انرژی اتمی برگزار شد
.
نشست معاونین پارلمانی دولت به میزبانی سازمان انرژی اتمی ایران روز سه شنبه 20 آبان ماه با حضور دکتر علی اکبر صالحی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران، دکتر حسینعلی  امیری، معاون پارلمانی دولت، بهروز کمالوندی، معاون امور بین الملل، حقوقی و مجلس و سخنگوی این سازمان و معاونین پارلمانی وزارتخانه ها و سازمان های دولتی در سالن شهید شهریاری سازمان انرژی اتمی برگزار شد. 
 
در این نشست که به صورت دوره ای در دستگاه های مختلف دولتی برگزار می شود، دکتر صالحی طی سخنانی دستاوردهای سازمان انرژی اتمی و چالش هایی که با آنها مواجه است، را برای حضار تشریح نمود. وی همچنین ترکیب شورای پارلمانی دولت را در ایجاد ارتباط و اتصال دو قوه مقننه و مجریه حائز اهمیت دانسته و گفت: در جریان همکاری و تعامل دو قوه نقش این شورا بسیار موثر است.
دکتر امیری، معاون پارلمانی دولت نیز در این نشست بر اهمیت ارتباطات دستگاه های مختلف اجرایی با مجلس شورای اسلامی ایران و نمایندگان محترم مجلس تاکید نموده و تعامل قوای مقننه و مجریه را در پیشبرد اهداف کلان کشور حائز اهمیت دانست. وی همچنین از مجموعه فعالیت ها و اقدامات سازمان انرژی اتمی ایران قدردانی نمود و از گزارش هایی که در این رویداد از صنعت هسته ای ارائه شد، ابراز خرسندی کرد.
در این نشست اعضای شورای پارلمانی دولت نقطه نظرات خود را در ارتباط با موضوعات مختلف دستور این جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.
 

 
منبع خبر : دیپلماسی عمومی و اطلاع رسانی
نسخه قابل چاپ
بيشتر
login