• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

قدردانی وزیر بهداشت از شرکت تابعه سازمان انرژی اتمی ایران
.
  دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با ارسال پیامی از خدمات و فعالیت‌های هوشمندانه و اولویت‌دار یکی از شرکت‌های تابعه سازمان انرژی اتمی ایران در مقابله با گسترش ویروس کرونا قدردانی کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:


جناب آقای مهندس داورپناه

با سلام؛
در ایامی که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به‌عنوان متولی سلامت مردم و جامعه، درگیر بحران بیماری کرونا می‌باشد به کرات شاهد صحنه‌هایی بی‌نظیر از تلاش خستگی‌ناپذیر همکاران خود در این حوزه بودیم و امروز با تکیه بر این شواهد با اعتقادی راسخ می‌توان گفت تلاش همه همکاران نظام سلامت و سایر عزیزان در بخش‌های مختلف جامعه، فرهنگی سرشار از لطف و دلدادگی و ایثار در عرصه خدمتگزاری آفریده است. به یقین خاطره این تلاش‌ها و فرهنگ مجاهدتی که در این راستا به ظهور رسید ذخیره‌ای ارزشمند برای آیندگان خواهد بود و آن‌ها را نیز به سعادت خدمتگزاری و تلاش بی‌وقفه برای سلامت مردم رهنمون خواهد کرد.
لذا بدین‌وسیله از زحمات جنابعالی و همکاران محترمتان که با هوشمندی و شناخت درست برای انجام فعالیت‌های اولویت‌دار، تلاشی ویژه را مصروف این رخداد بزرگ کرده‌اید، قدردانی می‌نمایم. سعادت همگی ما در کسب رضای الهی است. این سعادت را همراه با سلامت، بهروزی و آرامش برای شما و خانواده محترمتان از درگاه ایزد منان خواستارم./

دکتر سعید نمکی
 
منبع خبر : دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی
نسخه قابل چاپ
بيشتر
login