1400/3/25 سه‌شنبه
1400/3/3 دوشنبه
لوگو سایت

هسته‌ای/علمی/پژوهشیهسته‌ای/علمی/پژوهشی

.

کارگاه سنتز، شناسایی و استفاده از نانوذرات در تولید رادیوداروها

1400/5/910:25
تعداد بازدید: 127 بار

کارگاه «سنتز، شناسایی و استفاده از نانوذرات در تولید رادیوداروها» توسط پژوهشکده کاربرد پرتوها (مجتمع پژوهشی البرز) و به همت مدیریت آموزش و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای در شهریور ماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش دیپلماسی عمومی و اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی ایران از پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای، این کارگاه یک روزه، در تاریخ 1 شهریور ماه از ساعت 9 الی 14 به صورت حضوری برگزار خواهد شد.
هزینه شرکت در این کارگاه برای داوطلبان آزاد مبلغ 3.000.000 ریال و برای دانشجویان و همکاران پژوهشگاه و سازمان مبلغ 1.500.000ریال است و در پایان برگزاری  به شرکت کنندگان گواهینامه اعطا می شود.
سرفصل های مباحث کارگاه «سنتز، شناسایی و استفاده از نانوذرات در تولید رادیوداروها» شامل طراحی نانوذرات با قابلیت حمل رادیوداروها، آموزش تکنیک های شناسایی نانو ذرات، ارائه نمونه هایی از طراحی های اجرا شده در زمینه سنتز و نانوذرات نشاندار جهت شناسایی و درمان سرطان خواهد بود.
اولویت حضور در این کارگاه با کارشناسان شیمی دارای مدرک کارشناسی ارشد بوده و علاقمندان تا 14 مرداد ماه فرصت دارند به سامانه lms.nstri.ir مراجعه کرده و در قسمت پورتال آموزش (فراگیران خارجی) ثبت نام کنند و در صورت نیاز  با پست الکترونیکی nstri.rars@aeoi.org.ir تماس حاصل نمایند.

پربازدیدترین ها

مطالب مرتبط

آرشیو مطالب

  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
login