1400/3/25 سه‌شنبه
1400/3/3 دوشنبه
لوگو سایت

پربازدیدترین ها

.

معاون رییس جمهور به مناسبت «روز ملی فناوری هسته‌ای» تاکید کرد:

٢٠ فروردین ماه؛ روز میثاق مجدد و وفای به عهد است/ ثبت 159 دستاورد هسته‌ای؛ پیام واضحی از تحرک و پویایی است

1402/1/1922:17
تعداد بازدید: 581 بار

رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: ٢٠ فروردین روز میثاق مجدد و وفای به عهد است و همه ساله این روز را از این جهت جشن گرفته و برگزار می‌کنیم که پیشرفت خودمان را اندازه‌گیری کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران؛ به مناسبت ٢٠ فروردین و هفدهمین «سالروز ملی فناوری هسته‌ای» در کشور، مهندس محمد اسلامی معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی اظهار کرد: در روزهای آغازین سال ١۴٠٢، روز ٢٠ فروردین که «روز ملی فناوری هسته‌ای» نامگذاری شده است را در کنار نام و یاد شهدا گرامی می‌داریم.
وی افزود: ٢٠ فروردین ماه؛ روز میثاق مجدد و وفای به عهد است. ما همه ساله این روز را از این جهت جشن گرفته و برگزار می‌کنیم که پیشرفت خودمان را اندازه‌گیری کنیم.
اسلامی تصریح کرد: اینکه ببینیم، بسنجیم و تطابق دهیم آنچه را که وعده داده و تعهد کردیم و آنچه را که انجام دادیم؛ تا از آن تاریخ میثاق ببندیم که یک گام بلند‌تر برای دستاوردهای بیشتر در سال‌های آینده برداریم.
رییس سازمان انرژی اتمی تصریح کرد:  در سال ١۴٠١ همکاران ما با تلاش گسترده ١۵٩ دستاورد را ثبت کردند که از جنس دستاوردهای دانشی، فناورانه و صنعتی بوده است. بعضی از این موارد در سال ١۴٠١ شروع شد و به نتیجه رسید و بعضی سال گذشته یا  از دو، سه سال قبل آغاز شده بود و اکنون مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.
وی افزود: این دستاوردها حکایت از کار پرتحرک و اقدام نتیجه‌گرای سازمان دارد و نشان می‌دهد که به سمت هدف در حرکت هستیم.
معاون رییس جمهور تاکید کرد: ١۵٩ دستاورد یعنی شما هر ١.۵ روز کاری در سازمان انرژی اتمی یک دستاورد به‌دست آورده‌اید. این مساله پیام واضحی از تحرک و پویایی بوده که به وجود آمده است.
مهندس اسلامی ادامه داد: ٢٠ فروردین ١۴٠٢ به زعم ما و با توکل به خدا، نقطه عطفی خواهد شد تا این زیرساخت‌ها گسترش یابد و در پرتو انسجام سازمانی که فرآیند یکپارچه طراحی و ساخت را توانسته محقق کند و بستر این مهم فراهم شده است؛ سال‌جاری شاهد فعالیت‌های گسترده‌تر خواهیم بود.
وی در پایان گفت: به امید خداوند و با توجه به این موارد مردم در ٢٠ فروردین سال ١۴٠٣ با دستاوردهای بسیار متفاوت‌تر و‌ کارآمدتری آشنا خواهند شد.
 

پربازدیدترین ها

مطالب مرتبط

آرشیو مطالب

  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
login