1400/3/25 سه‌شنبه
1400/3/3 دوشنبه
لوگو سایت

آخرین اخبار صنعت هسته‌ای

.

در «همایش ملی جهاد تبیین و اطلاع‌رسانی هنرمندانه» با حضور رئیس جمهور انجام شد:

تقدیر سخنگوی دولت از روابط عمومی سازمان انرژی اتمی ایران

1401/8/2619:18
تعداد بازدید: 588 بار

اداره کل دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران در نخستین همایش ملی جهاد تبیین و اطلاع‌رسانی هنرمندانه، در بخش «برنامه‌ریزی موثر برای گفت‌وگو با رسانه‌ها» مورد تقدیر سخنگوی دولت قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران، همایش ملی جهاد تبیین و اطلاع‌رسانی هنرمندانه صبح امروز (پنج‌شنبه) 26 آبان ماه با حضور آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران در سالن اجلاس سران برگزار شد.
در این همایش که با حضور مدیران روابط عمومی وزارتخانه ها، ارگانها و سازمان‌های مختلف‌ دولتی سراسر کشور برگزار شد، اداره کل دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران در بخش برنامه‌ریزی موثر برای گفت‌وگو با رسانه‌ها از سوی سخنگوی دولت با اهداء لوح مورد تقدیر قرار گرفت.
 

در متن لوح تقدیر علی بهادری جهرمی، سخنگو و رئیس شورای اطلاع رسانی دولت خطاب به سید قاسم بی‌نیاز، مدیر کل دیپلماسی‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران آمده است:
«اطلاع‌رسانی هنرمندانه و پاسخگویی عالمانه، روشن کننده چراغ امید و اعتماد در دل‌های مردم است و مایه خاموشی آتش جهالت و دروغ در کویر تاریکی است. 
شایسته است در یک‌‌سالگی خدمتگزاری دولت مردمی و در نخستین «همایش ملی جهاد تبیین و اطلاع‌رسانی هنرمندانه» از تلاش شما و همکارانتان در سازمان انرژی اتمی ایران در بخش « برنامه‌ریزی موثر برای گفت‌وگو با رسانه‌ها» تقدیر و تشکر داشته باشم. امید است با توجه بیشتر به نقش رسانه‌ها در آگاهی بخشی و جلوگیری از انتشار اطلاعات مخدوش به وسیله اطلاع‌رسانی به موقع همواره در انجام خدمت به مردم عزیز ایران اسلامی موفق و موید باشید.»
 

آرشیو خبر

پربازدیدترین ها

مطالب مرتبط

آرشیو مطالب

  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
login