1400/3/25 سه‌شنبه
1400/3/3 دوشنبه
لوگو سایت

آخرین اخبار صنعت هسته‌ای

.

اسلامی: خبرنگاران با تحمل مشقّت، بیرق حق‌گویی و تبیین را برافراشته‌اند

1401/5/1909:49
تعداد بازدید: 245 بار

رییس سازمان انرژی اتمی در پیام تبریک فرارسیدن 17 مرداد روز خبرنگار نوشت: خبرنگاران با تحمل مشقّت‌هایی وصف‌ناپذیر، بیرق حق‌گویی و تبیین را برافراشته‌اند تا رنگ و بوی عدالت و سعادت در ایران اسلامی عمق بگیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی ایران، در پیام معاون رئیس جمهور به مناسبت  فرارسیدن 17 مرداد روز خبرنگار آمده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم

سخن از حرفه‌ای مقدس و قشری خردمند است که با قلم و بیان خود، آگاهی‌بخشی و روشنگری را در جامعه تحکیم بخشیده‌اند و با روایتگری صادقانه، در مقابل  موج‌های دروغین و فریب افکار عمومی ایستاده اند.
از انسان‌هایی ارزشمند سخن می‌گوییم که با تحمل مشقّت‌هایی وصف ناپذیر، بیرق حق‌گویی و تبیین را برافراشته‌اند تا رنگ و بوی عدالت و سعادت در ایران اسلامی عمق بگیرد. در رهگذر رسالت تبیین حق، اصحاب قلم و رسانه با انتشار اخبار صحیح و امیدبخش مسیر تعالی و بالندگی کشور را هموار می‌سازند و با مجاهدات‌های خود نقشی بی‌بدیل در حقیقت‌جویی و ایجاد شفافیت ایفا می‌نمایند. بدون تردید این هدف مهم با همراهی مدیران و مسئولان کشور در رده‌های مختلف به گونه‌ای موثر محقق خواهد شد.
به راستی که همزمانی عاشورای حسینی امسال با روز خبرنگار پیام ارزشمند «ایثار و آزادگی» را در ضمیر حرفه خبرنگاری بیش از پیش نمایان می‌سازد.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره «شهدای رسانه‌» کشور و با قدردانی از تلاش‌های اصحاب رسانه به ویژه خبرنگاران عزیز حوزه صنعت هسته ای،  امیدوارم که در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) و با تأسی از هدف قیام سرور و سالار آزادگان جهان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، همه انسان‌های آزاده خصوصاً قشر فرهیخته خبرنگار، در مسیر تثبیت عدالت‌خواهی و روشنگری ثابت قدم و استوار باشند و سرافرازی میهن عزیزمان را در ارجح امور قرار دهند.

آرشیو خبر

پربازدیدترین ها

مطالب مرتبط

آرشیو مطالب

  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
login