1400/3/25 سه‌شنبه
1400/3/3 دوشنبه
لوگو سایت

آخرین اخبار صنعت هسته‌ای

.

رییس سازمان انرژی اتمی در جریان سفر به شهرستان نطنز عنوان کرد؛

 تلاش دولت برای به نتیجه رسیدن زودهنگام طرح‌های نطنز و بادرود

1401/3/2614:29
تعداد بازدید: 230 بار

رییس سازمان انرژی اتمی ایران در جریان سفر به شهرستان نطنز گفت: در این سفر قرار است از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شهرستان نطنز بازدید کنیم و همچنین موارد مورد نظر را در جلسه شورای اداری این شهرستان بررسی خواهیم کرد.

به گزارش اداره کل دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران، مهندس محمد اسلامی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران و هیات همراه صبح امروز در سفر به شهرستان نطنز در بدو ورود با حضور در گلزار شهدا شهرستان نطنز به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد و سپس به دیدار خانواده شهید علیرضا رحیمی در شهر نطنز رفت.
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در ادامه سفر به شهرستان نطنز از شرکت جهان صادرات بازدید کرد و اظهار داشت: بسیار خرسندم که امروز در معیت آقای رییس جمهور در سفر استانی در خدمت مردم عزیز استان اصفهان و شهرستان نطنز و بادرود هستیم.
وی تصریح کرد: موضوع حائز اهمیت برای رئیس جمهور و همچنین هیات دولت این است که با بازدید از ظرفیت‌ها و شرایط هر شهرستان در سفرهای استانی، با قابلیت‌ها و ظرفیت‌ها و کمبودهایی که وجود دارد، آشنا شویم و با توجه به بررسی‌هایی که قبل از هر سفر انجام می‌گیرد و اولویت‌هایی که شناسایی می‌شود، بتوانیم برنامه‌ریزی عملیاتی انجام دهیم تا در نهایت بتوان نسبت به منابع موجود برنامه‌ریزی کرد. 
معاون رئیس جمهوری تاکید کرد: از برکت حضور مسوولان دولتی و ارتباطی که با مردم و مسوولان محلی دارند، این اولویت‌ها قابلیت عملیاتی شدن می‌یابند و در نهایت مردم می‌توانند نتایج زودهنگام انجام این طرح‌ها را مشاهده کنند.
اسلامی تصریح کرد: در این سفر قرار است از ظرفیت‌ها و استعدادهای شهرستان نطنز بازدید کنیم و همچنین موارد مورد نظر را در جلسه شورای اداری شهرستان بررسی خواهیم کرد.
وی اضافه کرد: در جلسه شورای اداری آنچه در پیش‌بینی‌ها مطرح شده و یا حتی اگر اولویت‌بندی درستی نسبت به آن انجام نشده باشد را مورد توجه قرار داده و موارد را جمع‌بندی خواهیم کرد و در نهایت آنها را به عنوان مصوبات سفر استانی به هیات دولت ارجاع می‌دهیم تا معاونت اجرایی رئیس جمهور موارد را از دستگاه‌ها و مراکز مرتبط پیگیری کند و همچنین در صورت لزوم سازمان برنامه و بودجه برای آنها تصمیم‌گیری کند.
وی در پایان گفت: امیدوارم مردم عزیز و مسوولان بتوانند از نتایج این طرح‌ها استفاده کنند.

آرشیو خبر

پربازدیدترین ها

مطالب مرتبط

آرشیو مطالب

  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
login