1400/3/25 سه‌شنبه
1400/3/3 دوشنبه
لوگو سایت

آخرین اخبار صنعت هسته‌ای

.

فلوشیپ «اقتصاد هسته‌ای» برگزار می‌شود

1400/7/2416:14
تعداد بازدید: 457 بار

فلوشیپ «اقتصاد هسته‌ای» به همت مدیریت آموزش و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای و با مشارکت بسیج اساتید، آبان‌ماه سال جاری در سازمان انرژی اتمی ایران برگزار می‌شود.

«آشنایی اجمالی با حوزه‌های مختلف صنعت هسته‌ای و وضعیت و تحلیل بازار کنونی حوزه‌های مختلف آن»، «اقتصاد مهندسی با تاکید بر ارزیابی مالی طرح‌ها و قیمت تمام شده محصولات و خدمات هسته‌ای»، «تجاری‌سازی محصولات و خدمات هسته‌ای با توجه به ملاحظات اقتصادی و اجتماعی با تاکید بر تحلیل بازارهای داخلی و بین‌المللی»، «سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی راهبردی در بخش هسته‌ای با تاکید بر ملاحظات اقتصادی، امنیت انرژی و پیامدهای زیست محیطی با رویکرد اقتصاد مقاومتی»، «آشنایی با روش‌های ارتقای کارایی و اثربخشی (بهره‌وری) در صنعت هسته‌ای» و «اقتصادسنجی پیشرفته با هدف پیش بینی تقاضای خدمات و محصولات هسته‌ای در افق بلندمدت» عناوین سرفصل‌های این دوره است.
این دوره در تاریخ 9 آبان‌ماه تا 12 دی‌ماه، هفته‌ای دو روز (یکشنبه‌ها و سه شنبه‌ها) از ساعت 9 تا 12:45 در محل اتاق کنفرانس ساختمان آموزش و تحصیلات تکمیلی برگزار خواهد شد.
 دوره فلوشیپ «اقتصاد هسته‌ای» ویژه دارندگان مدرک کارشناسی ارشد یا دکترای تخصصی در رشته‌های اقتصاد، مهندسی و فیزیک با گرایش هسته‌ای بوده و هزینه شرکت در آن برای داوطلبان آزاد مبلغ 20,000,000 ریال و برای دانشجویان و همکاران مبلغ15,000,000ریال است.
علاقه‌مندان تا 30 مهر‌ماه فرصت دارند جهت ثبت‌نام در این فلوشیپ اقدام کنند و پس از دریافت تأییدیه کارشناس آموزش، هزینه ثبت‌نام را واریز نمایند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۸۲۰۶۶۶۲۷ تماس حاصل نمایید.

منبع خبر: دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی

آرشیو خبر

پربازدیدترین ها

مطالب مرتبط

آرشیو مطالب

  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
login