1400/3/25 سه‌شنبه
1400/3/3 دوشنبه
لوگو سایت

هسته‌ای/علمی/پژوهشیهسته‌ای/علمی/پژوهشی

.

برگزاری جشنواره جهانی جوانان 2024  در روسیه

1402/12/1709:40
تعداد بازدید: 362 بار

جشنواره جهانی جوانان به‌عنوان بزرگترین رویداد جوانان جهان از اول تا 7 مارس در شهر سوچی روسیه برگزار شد.

به گزارش مرکز دیپلماسی‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران؛ جشنواره جهانی جوانان میزبان  20 هزار جوان پیشرو 18 تا 35 ساله از روسیه و بیش از 70 کشور دیگر از جمله ایران بود که در حوزه‌های بازرگانی، رسانه، همکاری‌های بین‌الملل، فرهنگ، علوم، آموزش، ورزش و فعالیت‌های داوطلبانه و خیریه فعالیت می‌کنند.

هدف از برگزاری این جشنواره، ایجاد بستری برای شبکه‌سازی بین جوانان در سراسر کره زمین است. جشنواره بین‌المللی جوانان به پایتخت دنیای عادلانه آینده تبدیل خواهد شد، جایی که احترام به یکدیگر، ارزش‌ها و فرهنگ کشورها و مردمان مختلف سرلوحه آن است. این رویداد، بستری برای گفتوگوی آزاد و تبادل نظر بوده و سه شعار مهم آن شامل «همه می‌توانند دیدگاه خود را بیان کنند و شنیده شوند»، «اتحاد برای حل مشکلات اجتماعی» و «به یکدیگر کمک کنید تا دنیایی منصفانه بسازید» است.

در حاشیه برگزاری این فستیوال، مهم‌ترین دستاوردهای روسیه در قالب یک نمایشگاه بین‌المللی در معرض دید شرکت کنندگان قرار گرفت.

همچنین برنامه منطقه‌ای جشنواره جهانی جوانان از 10 تا 17 مارس 2024 برگزار می‌شود و شرکت کنندگان از 26 شهر روسیه بازدید خواهند کرد.

پربازدیدترین ها

مطالب مرتبط

آرشیو مطالب

  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :