1400/3/25 سه‌شنبه
1400/3/3 دوشنبه
لوگو سایت

هسته‌ای/علمی/پژوهشیهسته‌ای/علمی/پژوهشی

.

دوره آموزش کد MCNP با رویکرد محاسبات قلب راکتور برگزار می‌شود

1400/8/522:37
تعداد بازدید: 217 بار

اولین دوره آموزش کد MCNP با رویکرد محاسبات قلب راکتور، توسط مرکز بین‌المللی آموزش هسته‌ای ایران و با نظارت مدیریت آموزش و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای، 22 تا 26 آبان‌ماه سال جاری به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.

بر اساس اعلام روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای، سرفصل‌های این دوره شامل «مروری بر ساختار کلی کد MCNP»، «آشنایی با کارت‌های kcode و ksource و Burnup»، «آشنایی با تالی‌های موردنیاز در محاسبات راکتور»، «آشنایی با کتابخانه‌های کد در دماهای مختلف»، «محاسبه توزیع توان میله سوخت»، «محاسبه ضرایب دمایی و ارزش جاذب‌های نوترون»، «مدل‌سازی قلب راکتور تهران»، «مدل‌سازی قلب راکتور بوشهر»، «مدل‌سازی قلب راکتور مینیاتوری اصفهان» و «آشنایی با اجرای برنامه به‌صورت موازی» خواهد بود.
 
هزینه شرکت در این دوره آموزشی برای داوطلبان آزاد مبلغ ۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال و برای دانشجویان و همکاران مبلغ ۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال است و در پایان دوره، گواهینامه اعطا خواهد شد.
علاقه‌مندان به ثبت‌نام می‌توانند تا 20 آبان‌ماه با مراجعه به آدرس اینترنتی lms.nstri.ir پیش ثبت‌نام کرده و پس از دریافت تأییدیه کارشناسی آموزش، هزینه ثبت‌نام را واریز کنند. همچنین درصورت نیاز می‌توانند با ایمیل INTC@aeoi.org.ir در ارتباط باشند.

منبع خبر: دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران

پربازدیدترین ها

مطالب مرتبط

آرشیو مطالب

  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
login