1400/3/25 سه‌شنبه
1400/3/3 دوشنبه
لوگو سایت

پیام های ریاست سازمان

.

پیام تسلیت مهندس اسلامی به مناسبت درگذشت سرلشکر فیروزآبادی

1400/6/1219:47
تعداد بازدید: 737 بار

مهندس محمد اسلامی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در پی درگذشت سرلشکر بسیجی سیدحسن فیروزآبادی، مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا، پیام تسلیتی به شرح زیر صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم
کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالجلالِ والاکرامِ
 
با نهایتِ تألم و تأثر، اطلاع یافتم که سردار مومن و مجاهد سرافراز جمهوری اسلامی ایران، سرلشکر بسیجی دکتر سیدحسن فیروزآبادی مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا و رئیس سابق ستاد کل نیروهای مسلح، جامه از این خاکدان برگرفته و به دیدار معبود شتافته است.
به راستی خدمات مخلصانه، مدبرانه و با ایمان راستینِ این فرمانده عالیقدر به نظام مقدس جمهوری اسلامی در مسئولیت‌های مهم و راهبردی و همچنین اتخاذ تدابیر شجاعانه در جهت پیشبرد اهداف عالیه انقلاب اسلامی و حراست و پاسداری از ارزش‌های نظام، در طول عمر شریف و کارنامه حسنات این مجاهد فی سبیل‌الله و افتخارآفرین به روشنی یافت می‌شود.
اینجانب ضمن عرض تسلیت به محضر فرماندهی معزز کل قوا، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدّ ظله العالی)، ریاست محترم ستاد کل نیروهای مسلح، فرماندهان و همرزمان گرانقدر و تمامی وابستگان و دلبستگانِ ایشان بویژه خانواده مکرم آن سرلشکر فداکار، از درگاه حضرت احدیت برای ایشان رحمت واسعه الهی و همنشینی با ابرار و نیکان را مسألت می نمایم.

منبع خبر: دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی

پربازدیدترین ها

مطالب مرتبط

آرشیو مطالب

  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
login