لوگو سایت

سوالات متداول صدور/اصلاح/تمدید پروانه اشتغال در کاربرد سنجشگرهای پرتوی (شناسه خدمت: 13031634110)

سوال 1 ) نحوه دراختیارگیری منابع به چه صورت است؟
پاسخ 1 )جهت دراختیارگیری منابع پرتو، ضروری است نسبت به اخذ مجوزهای قانونی از این اداره کل اقدام گردد. جهت تامین منبع پرتو از شرکت های داخل کشور، ضروری است مرکز فروشنده نسبت به ثبت درخواست واگذاری به مرکز خریدار اقدام نماید. همچنین به منظور تامین منبع پرتو از شرکت های خارج از کشور، ضروری است نسبت به اخذ مجوز ورود و ترخیص موردی اقدام لازم به عمل آید
سوال 2 ) از چه مراکزی می توان خدمات نصبت و راه اندازی منابع پرتو را اخذ نمود؟
سوال 2 ) هرگونه خدمات نصب و راه اندازی و تعمیر منابع پرتو، صرفا از طریق مراکز دارای پروانه اشتغال معتبر خدمات مربوطه از واحد قانونی میسر است. لیست مراکز مذکور در وب سایت این اداره کل موجود می باشد.
سوال 3) نحوه ارسال مدارک جهت اخذ پروانه چگونه است؟
پاسخ 3 ) جهت هرگونه مکاتبه با واحد قانونی به منظور اخذ پروانه، ضروری است از طریق سامانه یکپارچه نظارت و ارزیابی پرتوی (سیناپ) مندرج در وب سایت این اداره کل به آدرس www.nrpd.ir، نسبت به اخذ شناسه کاربری و رمز عبور اقدام و سپس از طریق فرایندهای موجود نسبت به ارائه مدارک و ثبت درخواست اقدام گردد
سوال 4 ) مدارک لازم جهت اخذ پروانه چیست؟
پاسخ  4) از طریق وب سایت اداره کل حفاظت در برابر اشعه به آدرس www.nrpd.ir ، قسمت ضوابط و مقررات، نسبت به مطالعه ضابطه مربوط به قعالیت پروانه مربوطه، به منظور اطلاع از مدارک مورد نیاز اقدام گردد.
سوال 5 )آیا به منظور اخذ پروانه، نیاز به مراجعه حضوری جهت تحویل مدارک و اخذ فیزیکی پروانه می باشد؟
پاسخ 5) خیر. تمامی درخواست ها از طریق سامانه سیناپ به واحد قانونی ارسال می گردد و پروانه الکترونیکی صادر شده از طریق سامانه مذکور قابل دسترس خواهد بود.

 

 

مشخصات کاربر

تاریخ بروزرسانی پورتال

دوشنبه 27 فروردین 1403 17:02:44