نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار
جمعی از مدیران عامل و مسول و اصحاب رسانه، خبر و مطبوعات از جمله حجت الاسلام دعایی مدیر مسول و نماینده ولی فقیه در موسسه اطلاعات به همراه دکتر انتظامی، معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسولین آن وزارتخانه روز یکشنبه 27 فروردین ماه 1396 ضمن بازدید از نمایشگاه دستاوردهای هسته ای کشور در محل سالن اجلاس سران، از نزدیک در جریان برنامه ها، طرح ها و تلاش‌های سازمان انرژی اتمی قرار گرفتند.
       در این بازدید که بیش از سه ساعت به طول انجامید، دستیار ویژه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی به ارائه گزارش و توضیح برنامه ها و اقدامات پرداخت و به پرسش‌های بازدیدکنندگان در زمینه های مختلف پاسخ داد.
       زارعان اقدامات و دستاوردها را نتیجه جهاد علمی و گمنامانه متخصصان و تلاش گران مومن و معتقد این عرصه، به برکت خون پاک شهدای این مرز و بوم، خاصه شهدای هسته ای دانست و آن را حاکی از هدایت های مدبرانه و مقتدرانه مقام معظم رهبری و حمایت های هوشمندانه دولت تدبیر و امید و مدیریت جهادی، دلسوزانه و عالمانه ریاست محترم سازمان انرژی اتمی در جهت تلفیق دانش، پژوهش، مهارت و صنعت بر شمرد.
       زارعان، رئیس ستاد برگزاری مراسم روز ملی فناوری هسته‌ای از اهالی رسانه، مطبوعات، خبرگزاری‌ها و جراید دعوت کرد با مشارکت معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از روند بازطراحی رآکتور آب سنگین اراک، سایت فردو، مجتمع غنی‌سازی نطنز و سایت UCF اصفهان و سایر سایتهای هسته ای که با تلاش و نشاط مضاعف و خستگی ناپذیر به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد و بعضاً افراد ناآگاه و بدخواه به دنبال فضاسازی های هدفمند و منفی می باشند بازدید به عمل آورند.
       در پایان این بازدید حاضرین ضمن ارائه نقطه نظرات و سوالات و مفید فایده دانستن این بازدید، ضمن تشکر از زحمات تلاشگران عرصه هسته‌ای، با بیانات خود ضمن غرورآفرین دانستن این پیشرفت ها، خودکفایی و خودباوری ها در عرصه علم و فناوری هسته ای در کمال گمنامی، مظلومیت و محدودیت، به ابراز احساسات، تأیید و تکریم فرزندان و برادران خود در سازمان انرژی اتمی پرداخته و از این اقدامات قدردانی نمودند.
همچنین روز پنج شنبه 24 فروردین ماه 1396 نمایشگاه، میزبان محمد مهدی حیدریان، رئیس سازمان سینمایی و امور سمعی و بصری و مجموعه مدیران و مسئولین این سازمان، موسسات وابسته و خانه سینما و جمعی از سینماگران و هنرمندان این عرصه بود.
شایان ذکر است این نمایشگاه در ادامه برنامه‌های بیستم فروردین 1396 روز ملی فناوری هسته‌ای و با هدف آشنایی و شناخت هرچه بهتر از روند برنامه‌ها و پروژه‌های ملی سازمان انرژی اتمی صورت گرفت. در ادامه بازدیدهای این چند روزه گروه‌های مختلف از نمایشگاه دستاوردهای صنعت هسته‌ای که حاکی از تلاش مومنانه و بی وقفه فرزندان این مرز و بوم همراه با بصیرت، خودباوری، و اعتماد به نفس جهت دستیابی به قله های پیشرفت علم، صنعت و فناوری می‌ باشد، بازدید کردند.

نسخه قابل چاپ