• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار

جلسه مشترک اعضای هیأت مرکزی و هسته گزینش سازمان انرژی اتمی ایران در آستانه سالگرد فرمان تاریخی امام خمینی(ره) در امر گزینش با حضور دکتر علی اکبر صالحی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران، وطنی، دبیر هیأت عالی گزینش کشور ، حجت الاسلام و المسلمین هاشمی، دبیر هیأت مرکزی گزینش، کمالوندی، معاون سازمان و نماینده ریاست سازمان در هیأت گزینش، مهندس شجاعی، معاون سازمان، مهندس رحمت، معاون حفاظت و امنیت هسته ای و جمعی از مسئولین گزینش سازمان در محل حوزه ریاست سازمان برگزار شد. در این جلسه احکام حجت الاسلام و المسلمین هاشمی در سمت دبیر مرکزی هیأت مرکزی گزینش سازمان برای یک دوره 4 ساله دیگر توسط دبیر هیئت عالی گزینش و ریاست سازمان تسلیم ایشان شد.

دکتر صالحی با اشاره به حدیث نبوی که در آن اهمیت حرمت آبروی مومن واجب تر از حفظ حرمت کعبه نقل شده است گفت، با این تشبیه وظیفه مسئولان گزینش بسیار سنگین است و افزود: با توجه به عزت انسان نزد خداوند، رعایت اصول اخلاقی و دقت نظر هنگام بررسی وضعیت افراد، بسیار مهم است. ایشان با تاکید بر مسئولیت گزینش گران در شناسایی خوبان و افراد مستعد، گفت اصل گزینش بسیار لازم و ضروری است و افزود: تا آنجا که از همکاران گزینش سازمان شناخت دارم، وارستگی و متخلق به اخلاق خدایی بودن از ویژگی های ایشان است وی گفت به سهم خود از خدمات و زحمات همکاران گزینش تقدیر و تشکر می کنم.

حجت الاسلام هاشمی در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد هیأت و هسته گزینش سازمان بر جذب حداکثری مورد نظر مقام معظم رهبری مطابق با افق چشم انداز و اجرای قانون بر اساس اخلاق و رأفت اسلامی تاکید کرد.

کمالوندی فضای صمیمی حاکم بر گزینش سازمان را بسیار مطلوب ارزیابی کرده و دقت عمل مسئولین گزینش در رعایت اخلاق اسلامی، حقوق مردم و نظام را ستودنی توصیف کرد و گفت: با توجه به شناخت و تجربیات قبلی، گزینش سازمان را از بهترین و موفق ترین مراکز گزینش کشور می دانم و تاییدات مکرر بازرسان و مدیران ارشد هیأت عالی گزینش کشور موید این موضوع است.

مهندس وطنی نیز در بخش دیگری از این جلسه گزارشات دریافتی از عملکرد گزینش سازمان انرژی اتمی را مثبت و بسیار مطلوب عنوان نمود و صمیمیت میان گزینش و مدیران و پرسنل سازمان را مثال زدنی توصیف کرد.

همچنین مهندس رحمت بی حاشیه بودن و دقت نظر پرسنل گزینش را بسیار ارزشمند دانست و گزینشگران سازمان را افرادی امتحان پس داده خواند.


نسخه قابل چاپ